Walentynki – 6 pomysłów na oryginalne prezenty

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na oryginalny prezent dla ukochanej osoby, skorzystaj z naszych podpowiedzi.

1. Czekolada

Brzmi banalnie, ale może stanowić naprawdę fajny prezent na walentynki. Czekolada daje nieskończenie wiele możliwości- od klasycznych tabliczek w specjalnych walentynkowych opakowaniach, po czekoladowe telegramy, ekskluzywne belgijskie praliny, po odważniejsze opcje, jak jadalna czekoladowa bielizna, czy czekolada do masażu.

2. Ekokosmetyki

Naturalne kosmetyki cieszą się dużą popularnością. Ich wybór jest ogromny. Od ekskluzywnych linii pielęgnacyjnych zawierających cenne składniki pochodzące z całego świata, po polskie w 100% ekologiczne ręcznie wykonane, pięknie pachnące mydła z małej manufaktury. Wiele firm specjalnie z okazji walentynek wypuściło oryginalne serie pielęgnacyjne dla Pań i Panów.

3. Drzewko zamiast kwiatka

Jeśli co roku dajesz ukochanej bukiet kwiatów, tym razem kup drzewko! Będzie to oryginalny podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Uprawa drzewek cytrusowych w domu to najnowszy światowy trend, który powoli dociera również do Polski. Wybierz małe drzewko cytrynowe, mandarynkę lub kumkwata. Rośliny są piękne, ich drobne białe kwiatki pachną słodko i subtelnie, a radości z jedzenia cytrusów z własnego drzewka nie można porównać z niczym. Kupisz je w każdym centrum ogrodniczym.

4. Spacer jako prezent?

Zdecydowanie tak! Podaruj romantyczną przechadzkę po Rzymie, Paryżu czy Madrycie. To wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami. W czasach tanich linii lotniczych bilet do jednej z europejskich stolic kupisz już za kilkadziesiąt złotych. Jeżeli nie uda Ci się zorganizować takiego wypadu w walentynki, to nic się nie stanie. Być może lepszym wyborem będzie jakiś ciepły wiosenny dzień. Zrób rezerwację, a w Walentynki zaproś ukochaną osobę na lampkę wina przy świecach i wręcz jej bilety. Z pewnością będzie zachwycona.

5. T-shirt

Koszulka może być naprawdę super prezentem. Wiele firm odzieżowych, także tych sportowych, wypuszcza na rynek serie stworzone specjalnie na święto zakochanych. Wręczając ukochanemu t-shirt z ulubionym zespołem rockowym, gwiazdą sportu, czy motywem z ulubionego filmu również wywołasz uśmiech zadowolenia na twarzy. A jeśli masz jakiś oryginalny pomysł sam zaprojektuj koszulkę. Wiele firm je produkujących daje taką możliwość.

6. Biżuteria tematyczna

Prezenty od jubilera bywają nudne. Nie musisz jednak wcale sięgać po banalne zawieszki w kształcie serca. Postaw na coś oryginalnego. W tym roku wśród Panów szalenie modne są bransoletki z motywami militarnymi i zwierzęcymi. Panie natomiast pokochały styl eko i chętnie wybierają nowoczesną biżuterię drewnianą, z kamienia lub sznurka. Takie ozdoby produkują małe manufaktury, w których powstają pojedyncze egzemplarze danego modelu, co gwarantuje oryginalność prezentu.

Skorzystaj z tych podpowiedzi i podaruj partnerowi coś niesztampowego. Niezależnie od tego, co wybierzesz, pamiętaj, że każdy prezent wręczony przez kochającą nas osobę, wywołuje radość.

Dodaj komentarz