10 haseł motywujących do pracy

Popadliście w błogi stan lenistwa? Nie chce się Wam pracować? W takim razie potrzebujecie impulsu, który pobudzi Was do działania. Wszystkim zdarzają się dni, kiedy naprawdę nic się nie chce. Jak uinkąć katastrofy w takie dni…?.

Nie szukajcie impulsu pod kołdrą czy patrząc bezsensownie w okno. Nie zastanawiajcie się nad sensem istnienia, przestańcie liczyć liście na drzewie, wyłączcie rozpraszacze i skończcie wreszcie z dywagacjami nad lepszą pracą – Wasza wcale nie jest zła, złe jest podejście! – bo to prosta droga do depresji, a tego chyba byście nie chcieli, prawda? Wróćmy więc do wspomnianej wcześniej katastrofy… Co więc robić?

Nie pozwólmy na lenistwo i weźmy się do pracy. Z pomocą przyjdą nam hasła motywujące do pracy. Uwierzcie, że potrafią one zdziałać cuda, a ich skuteczność jest wręcz niesamowita! Wyjdźcie z łóżka, porzućcie piżamę i przeczytajcie najbardziej motywujące do pracy cytaty. Miłej lektury!

Oto 10 haseł motywujących do pracy […]

„Nie lubię pracy – żaden człowiek jej nie lubi. Lubię jednak to, co daje praca – szansę odnalezienia siebie, własnej rzeczywistości”. – Joseph Conrad

„Praca jest ceną, którą płacimy za przywilej życia”. – Elżbieta I

„Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego”. – William Paul Young – „Chata”

„Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim cię uczyni”. – Pino Pellegrino

„Praca uszlachetnia. To nie slogan. To prawda. Bo czujesz, że możesz, że umiesz, że jesteś czegoś wart, że warto było się uczyć, że życie jest piękne, bo jak zarobiłam teraz, to mogę i potem, że jak się postaram, to wszystko będzie dobrze”. – Iwona Banach – „Chwast”

„Wystarczy tylko przyzwyczaić się do pracy i już bez niej nie można żyć”. – Ludwik Pasteur

„Ludzie zdobywają duże pieniądze dopiero wtedy, kiedy przestają dla nich pracować. Po prostu odnajdują coś, co mogą z umiłowaniem robić, a bogactwo przychodzi już samo. Mają pieniądze, bo są od nich wolni”. – Andrew Matthews – „Bądź szczęśliwy!”

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”. – Konfucjusz

„Ludzie, którzy tracą czas, czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” – Mark Fisher

„W życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać”. – Kamila Rowińska

Mamy nadzieję, że gdy przyjdzie ten dzień, w którym nie będzie Wam się chciało wziąć do pracy, kiedy stwierdzicie, że nic nie ma sensu, że praca jest za ciężka i za mało w niej zarabiacie, przeczytacie powyższe cytaty i pełni zapału zabierzecie się do niej. Pamiętajcie, że nawet najodleglejszy cel, każdego dnia jest coraz bliżej nas! Powodzenia!

Dodaj komentarz